tel   577 982 481   tel   propher@propher.cz

  1. E-shop
  2. Produkty
  3. Výrobní program
  4. O společnosti
  5. Kontakty
 

ochrana rostlin

Zasahujeme proti škodlivému hmyzu, bez narušení vyváženosti přírodního systému. Našim cílem je monitorovat a regulovat výskyt hmyzu a snížit ekonomické škody na minimum.

pro domácnost

Zdravý domov má pro nás vysokou hodnotu. Naše výrobky neobsahují pesticidy a nezatěžují životní prostředí dalšími cizorodými látkami.

 
 

škodíme pouze škůdcům

  Společnost PROPHER je největším výrobcem feromonových přípravků v České republice. Základní činností firmy je od jejího vzniku v roce 1991 výroba prostředků k signalizaci výskytu a regulaci četnosti hmyzích škůdců.
     
  Soustavně hledáme způsoby, jak účinně zasahovat proti obtížnému nebo ekonomicky škodlivému hmyzu tak, aby nebyla porušena vyváženost přírodního systému v ošetřovaném prostoru. Proto naše produkty neobsahují jakékoli pesticidy či látky cizorodé přírodnímu prostředí.

dlouholetá tradice výroby

Společnost s ručením omezeným PROPHER byla založena v roce 1991. Základní činností firmy od jejího vzniku je výroba prostředků k signalizaci výskytu a regulaci četnosti hmyzích škůdců. V průběhu let se společnost PROPHER stala největším výrobcem feromonových přípravků v České republice. V současné době zaujímá pevné místo na našem trhu se speciálními prostředky proti hmyzím škůdcům a s jejími produkty se můžete setkat také v mnoha zemích EU.

Společnost spolupracuje s předními evropskými i světovými partnery. Podílí se také na výzkumu a vývoji nových feromonů včetně jejich aplikací.

 

 

chráníme rostliny i Váš domov

 

nejoblíbenější - nově také na našem e-shopu

STOPSET NA VRTULI TŘEŠŇOVOU A VRTULI OŘECHOVOU
STOPSET - žluté šipky 14 x 5 cm
Felur IT (lýkožrout smrkový)
STOPSET B – bílé lepové desky
ATRASET na švábovitý hmyz
FEROSET TETRA
STOPSET - žluté desky 25 x 10 cm
Felur ID (lýkožrout severský)
 
 
 
 
 
E-shopProduktyVýrobní programO společnostiKontaktyDotace EU
 

PROPHER s.r.o.      Březová č.p. 126      PSČ: 763 15
Tel.: 577 982 481      E-mail: propher@propher.cz